بازاریابی شبکه های اجتماعی یا رسانه ای می تواند به میزان قابل‌توجهی مخاطبین شما را افزایش دهد. در این نوع بازاریابی اینترنتی باید تعاملات میان کاربران با برند خود را دنبال کنید تا نیازهای اصلی آنها را بشناسید و با این شیوه، محصول خود را با ارزشتر بفروشید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا ساخت و تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی، یکی از فعالیت جاری در برندینگ دیجیتال به شمار می آید. کارفرما چه صاحبت یک کسب و کار بزرگ باشد چه به تازگی فعالیتی تجاری در ابعاد کوچک را آغاز کرده باشد، میبایست به خاطر بسپارد که شبکه های اجتماعی همچنان قدرتی بالا در جذب مخاطب دارند. این شبکه ها علاوه بر اینکه خبر یا متنی را از سایت شما به اشتراک میگزارند، میتوانند به علت علاقه مندی کاربران برای حضور در خود، نقش مهمی را در برندینگ دیجیتال یک محصول یا شرکت کارفرما ایفا کنند. بسیاری از کاربران وقت بالایی از روز و شب را در شبکه های اجتماعی سر میکنند، پس علاوه بر سایت، شبکه های اجتماعی نیز باید فعالیت مناسبی را از خود داشته باشند.

در کنار تولید محتوای مناسب برای شبکه های اجتماعی، لینک دادن به سایت برای تعامل خواننده با سایت و نیز نگارش متون مخصوص هر شبکه نیز انجام میپذیرد. نحوه ظاهر شدن یک تصویر در گوگل پلاس با اینستاگرام متفاوت است و این موارد مدنظر گرفته میشود. در این بین، اگرچه کانالهای تلگرامی جزوی از بازاریابی شبکه های اجتماعی نبوده و نوعی شبکه خبری و اطلاع رسانی به حساب می آیند، اما محتوا برای کانال ها نیز تولید و متن خلاصه و لینک سایت در هر کانال هم ارایه میشود. تبلیغ در کانال های دیگر، ارایه ابعاد صحیح تصویر برای هر شبکه و کانال، و بروز نگه داشتن هر شبکه و کانال و یا ساخت حساب کاربری در هر یک از موارد ذکر شده، از فعالیت های مهمی است که در بازاریابی شبکه های اجتماعی توسط تیم راک د مارکت انجام میشود.

خدمات ما در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی

ساخت اکانت مخصوص شبکه های اجتماعی پرکاربرد ساخت کانال تلگرامی برای برند و بازاریابی شبکه های اجتماعی
تعریف اکانت در شبکه های اجتماعی لینکداین و کانال تلگرام تعریف تصویر، اطلاعات اکانت و شعارهای مناسب برای هر شبکه
تبلیغ بروز و مکرر در شبکه های اجتماعی ساخته شده ارایه محتوای بروز و مکرر در کانالهای تلگرامی و آپدیت آن
ارایه راهکارهای تبلیغی برای گسترش یک شبکه اجتماعی ارایه لینکهای مختلف از محتوای سایت در شبکه های اجتماعی
تعریف هشتگ های مناسب در بازاریابی شبکه های اجتماعی تعریف و انتخاب شبکه اجتماعی مناسب برای هر پروژه و محصول
صبور بودن در تبلیغات شبکه های اجتماعی، راز موفقیت اکثر برندهاست