بازاریابی محتوایی بر خلاف تبلیغات ناخواسته‌ی اینترنتی، یکی از مؤثرترین استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی است، که بدون تشویق مستقیم مشتری به خرید، بصورت غیرمستقیم با وی ارتباط برقرار کرده و او را به سمت خرید سوق می‌دهد.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا یا تعریف یک محتوای مناسب، خواندنی و باارزش علاوه بر اینکه بروی سئوی سایت تاثیر بسیار مثبت میگزارد، در بالا بردن تعداد مخاطبین و خوانندگان سایت و نیز پربار تر کردن مطالب سایت هم نقش مهمی دارد. بازاریابی محتوا باید به صورت مداوم و یکپارچه با سایر استراتژی‌ های بازاریابی و برندینگ کسب ‌وکار در نظر گرفته شود. تولید محتوا برای یک سایت تحت استانداردهای مشخصی صورت میگیرد که هم خواننده را جذب کند، هم به سئو و محتوا کمک کند. در این بین، نحوه نگارش متون تبلیغاتی با استفاده از اصول نگارش و ویراستاری، تدوین شعار و متون تبلیغاتی درون محتوا، اصلاح متون قبلی و اشتراک محتوای تولید شده برای بالابردن نرخ رشد سایت بسیار مهم بوده و توسط گروه راک د مارکت انجام میشود.

بازاریابی محتوا تولید شده در کنار تصاویر جذاب، علاوه بر سایت برای اشتراک در شبکه های اجتماعی و کانالهای نرم افزارهای خبر رسانی چون تلگرام نیز استفاده میشود. تولید لینک کوتاه و یک متن خلاصه از هر محتوا برای اشتراک گذاری نیز ایجاد میشود تا تیترهای کوتاه خواندنی بتواند معرف محصول و فعالیت شرکت کارفرما بوده و در بالابردن ارزش برند نیز کمک کند. محتوای تولیدی یا از ابتدا نگارش میشود یا بعد از بررسی محتوای قبلی، بازاصلاح و نشر مجدد میگردد. در این نوع بازاریابی، بعد از تولید متن مناسب، از تصویر، اینفوگرافی، راهنما و دستور العمل، کتاب الکترونیکی و حتی در صورت نیاز ارایه ویدئو نیز برای بازخورد موثرتر استفاده خواهد شد.

خدمات ما در زمینه بازاریابی محتوا

تدوین متون تبلیغاتی متناسب با محتوای کلی وب سایت تدوین مقاله و خبر بصورت مکرر در بخش وبلاگ سایت
تدوین شعار تبلیغاتی و اسلوگان برای محصولات جدید تعریف صحیح محتوا با توجه به سئو برای بهینه سازی سایت
طراحی تصاویر و تبلیغات مختلف با توجه به محتوای هر خبر اصلاح و ویراستاری متون قبلی در سایت برای بهینه سازی سئو
ارایه تبلیغ و متن برای گسترش از سایت به شبکه های اجتماعی ارایه تبلیغ و متن برای گسترش از سایت به کانال و گروه تلگرام
ارایه راهکارهای گرافیکی، ویدئویی و متنی در بازاریابی محتوا بازنشر اطلاعات کاتالوگ و اسناد یک شرکت در سایت
با تولید محتوای مناسب، جذب مخاطبین و محبوبیت برند افزایش خواهد یافت