با بهبود سئو سایت ، حضور شما میان شرکت های بزرگ سریعتر میسر میشود. سئو مجموعه ای از دستورالعمل ها و تکنیک هایی است که دسترسی هر چه بهتر مخاطبین به محصولات شما را امکان پذیر میکند.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت چطور به فروش و برندینگ من کمک میکند؟ این مهمترین سوالی است که صاحبان سایت از یک سئو کار دارند. اینجاست که بهینه سازی موتور جستجو نقش پررنگی میابد و معنای خود را نمایش میدهد. وب سایت با سئو مناسب میتواند در صفحه اول گوگل دیده شود. اما این دیده شدن، به هر قیمتی به انجام نمیرسد. اصطلاح سئو کلاه سفید شامل روشهایی استاندارد و معقول است که برای بالابردن سئو و بهینه سازی سایت از آن روشها استفاده میشود و ما نیز به همین روش یک سئو صحیح را برای سایت کارفرما خلق میکنیم. با بهبود وضعیت سئو سایت ، مخاطبین بیشتری محصولات شما را در صفحه اول گوگل بازدید میکنند و این شانس فروش را بیشتر میکند. بهبود وضعیت سایت و یا سئو سایت فعالیتی زمان بر است که در یک بازه مشخص سعی میشود کلمات کلیدی پرکاربرد که باعث بهبود سایت میشود به کارفرما گزارش داده شود.

مراحلی که در بهبود وضعیت سئو و بهینه سازی سایت انجام میشود در زمانی مناسب پاسخگوست. در این مراحل که عوامل مهمی در آن نقش دارند، محتوا و سرعت سایت بهبود یافته و این باعث افزایش رنکینگ سایت میشود. در ضمن، بررسی آنچه که مورد نیاز کارفرما میباشد در جلسات متعدد بررسی و در نهایت وضعیت سئوی سایت گزارش داده میشود. چک لیست سئو برای بهبود وضعیت سایت بیش از پنجاه مورد است که با توجه به نیاز کارفرما در جلسه ای این موارد بررسی و موارد مورد نیز بروی سایت فعال و اجرا خواهد شد. در تمامی مراحل سئو سایت ، کارفرما در جریان کامل کدنویسی، اصلاح و مراحل رشد سایت قرار میگیرد و بعد از مدت زمان تعریف شده، تاثیر سئو بروی سایت کاملن مشهود و گزارش آماری توسط تیم راک د مارکت ارایه خواهد شد.

خدمات ما در زمینه سئو و بهینه سازی سایت

نصب نرم افزارهای مخصوص برای سئو و بهینه سازی سایت تعریف کلمات کلیدی مناسب با توجه به محصولات شرکت
نصب گوگل آنالایتیکز برای آنالیز آماری وب سایت نصب بینگ وب مستر برای بالا بردن رنکینگ وب سایت
تعریف صحیح متاتگ، هدر، عناوین و بک لینک ها اصلاح متون فعلی و جدید محتوا برای بهبود سئو
اصلاح کدنویسی وب سایت و تعریف مجدد قالب کدها تعریف چک لیست سئو جهت بهینه سازی حرفه ای سایت
تهیه محتوا با توجه به اصول سئو و بهینه سازی سایت اصلاح لینکهای اخبار و صفحات سایت و معرفی به سئو
تهیه نقشه سایت، فایل ربات و موارد امنیتی سایت تعریف نحوه پشتیبانی و ارایه خدمات جانبی در سایت
خریداران محصولات شما، همواره به اولین سایت های دیده شده مراجعه میکنند