یک وب سایت حرفه ای و خلاق، بر پایه دیزاین و رنگ بندی مناسب، کدنویسی صحیح و بروز رسانی محتوا و سئو ساخته میشود. ما اینجاییم تا کیفیت سایت را تضمین و در بالا بردن ارزش برند شما تلاش کنیم.

طراحی سایت راک د مارکت

طراحی سایت یکی از مهمترین ارکان دنیای دیجیتال برندینگ است. هر شرکت یا موسسه ای میتواند با طراحی وب سایت خود، به فروش بیشتر کالا و شهرت خود بیفزاید. برای هر کارفرما که نیاز به طراحی وب سایت دارد، در ابتدا دارایی های آن شرکت بررسی میشود. این دارایی ها میتواند شامل لوگو، متن تبلیغی، رنگ سازمانی و تصاویر مختلف باشد که در سایت حضور پیدا خواهد کرد. با بررسی دارایی ها و رزومه شرکت و نیز جمع آوری اطلاعاتی از محصول شرکت و حتی سایتهای رقبا، اتود اولیه طراحی وب سایت اجرا میشود. بعد از بررسی های مختلف ساختار درختی و نیز دیزاین اولیه، پیاده سازی سایت با قالب وردپرس به انجام خواهد رسید. از آنجایی که وب سایت دروازه ای مهم در دنیای تبلیغات است، آنالیز اطلاعات اولیه شرکت و نیز رویدادهای تبلیغی پیشین در مجموعه بدقت بررسی میشود تا علاوه بر طراحی سایتی مناسب، محتوا و کاربر پسند بودن و نیز بازخورد مخاطبین از فعالیتهای شرکت در آن لحاظ شود.

در مراحل طراحی سایت ، گروه راک د مارکت پیشنهادات خود را مبنی بر انتخاب رنگ، تولید متن تبلیغاتی، امکان افزودن امکانات مختلف به سایت و نیز پشتیبانی سایت ارایه خواهد نمود. بخش مهمی از طراحی سایت را قسمت پشتیبانی تشکیل میدهد که توسط گروه در یک بسته تبلیغی به کارفرما ارجا داده خواهد شد. این پشتیبانی میتواند از تمدید دامین و هاست شروع و تا رفع اشکال های احتمالی سایت و نیز تولید محتوا و یا تبلیغات مرتبط با سایت نیز ادامه یابد.

خدمات ما در زمینه طراحی سایت

خرید هاست، دامین و تمدید ملزومات اولیه وب سایت نصب پلتفورم وردپرس و آماده سازی اولیه در طراحی سایت
پیاده سازی ساز بصورت وردپرس و آپدیت قالب نصبی طراحی گرافیک بخش های مختلف صفحات و اجرای آن
تعریف رنگ ها، عناوین، لینکها با توجه به برندینگ شرکت آپدیت فعال سایت در مورد پلتفورم و پلاگین های نصبی
ارایه راهکارهایی برای پشتیبانی و بک آپ از سایت طراحی سایت چند زبانه بصورت ورپرس
ارایه راهکارهای فروش آنلاین و دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت از طراحی اولیه، محتوا و اصلاح صفحات
خریداران و مشتریان دنیای امروز، رسانه هایی مدرن و کارآمد را انتخاب میکنند