دیزاین گرافیکی یک موضوع تبلیغاتی مانند بروشور، کاتالوگ، لوگو و یا سایت میتواند به برجسته نمایش دادن یک محصول معمولی نیز کمک کند. بسیاری از برندهای مطرح دنیا، رشد خود را ابتدا مدیون دیزاینرهایی هستند که با هوشمندی به طراحی اقدام میکنند.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک در دنیای تبلیغات و بازاریابی، چه بصورت دیجیتال چه بصورت سنتی، همیشه بصورت ویژه حضور داشته است. شاید از لحاظ تکنیک و ارایه متون تبلیغاتی بتوان یک برند را تا حدی رشد داد، اما در نهایت این گرافیک جذاب است که از لحاظ بصری یک زیبایی چشم نواز را برای مخاطب ایجاد میکند. انتخاب رنگ صحیح، دیزاین لوگو برای محصولات، طراحی بروشور و کاتالوگهای گوناگون برای نشر چاپی و یا آنلاین تنها قسمتی از بخش های طراحی گرافیک و دیزاین هستند. تمامی مخاطبین ابتدا به واسطه دید بصری و زیبایی یک موضوع تبلیغاتی جذب میشوند و بعد از آن، با محصول، متن، شعار و یا تخفیف های مختلف به خرید اقدام میکنند. بدون گرافیک جذاب، بازاریابی به شکستی بزرگ خواهد رسید.

راهکارهای گروه راک د مارکت در ایده پردازی، طراحی گرافیک و تبلیغات محدودیتی نمیشناسد. شما چه در صنعت بسته بندی فعال باشید چه در فروش یک محصول دیجیتال، میتوانید از ایده های ناب و طراحی های خلاقانه گروه استفاه نمایید. برای خلق یک برند معتبر با استفاده از گرافیک خلاق مسیر ویژه ای برای کارفرما تدوین میشود. مشاوره اولیه، انتخاب رنگ سازمانی، طراحی گرافیک اتودهای اولیه، تهیه ساختار قیزیکی، تعریف پروفایل رنگ، لی اوت و صفحه آرایی، ایده پردازی و تعریف خروجی نهایی از خدمات گوناگون گروه است. یک اثر هنری اعم از لوگو باشد یا بسته بندی یا کاتالوگ و مجله، توسط تیم خلاق گروه بررسی و تا مرحله نهایی کنترل میشود.

خدمات ما در زمینه طراحی گرافیک

ایده پردازی خلاقانه پیش از اجرای طراحی گرافیک تعریف رنگ پرسنلی، شعار و اسلوگان در اسناد تجاری
تهیه دفترچه برند و هویت بصری یک شرکت لی اوت، صفحه آرایی و خروجی از کتاب تا مجله
تهیه بروشور، کاتالوگ و سایر اسناد تبلیغاتی تهیه بسته بندی در قالب هاردباکس و جعبه مقوایی
تهیه لوگو، آرم، فونت و اوراق اداری خلاقانه طراحی گرافیک تبلیغاتی آنلاین و پوسترهای چاپی
مشاوره تبلیغاتی در جهت بهبود یک دیزاین جدید معرفی بهترین حالت تبلیغات برای محصولات شرکت
طراحی گرافیک خلاق، یک راه موثر برای چشم نواز کردن تبلیغات و تاثیر بیشتر بروی مخاطب