نشر الکترونیک یکی از شیوه های جذاب و مدرن در خروجی انواع کتاب، کاتالوگ و مجلات است. قابلیت ورق خور بودن و جذابیت این نوع نشر، علاوه بر جذب مخاطب در کاهش هزینه های تبلیغات مبتنی بر چاپ نیز بسیار موثر است.

نشر دیجیتال

نشر دیجیتال با گسترش دنیای وب و علاقه کاربران به تبلت و استفاده از موبایل برای خواندن مطالب مختلف، بیشتر از قبل اهمیت یافته است. در این زمینه، میتوان محتوای سایت را برای بررسی آفلاین بصورت یک فایل پی دی اف یا ورق خور دیجیتال تبدیل کرد تا هم جذابیت مناسبی برای کاربر ایجاد شود و هم در صورت آفلاین کاربر بتواند محتوای لازم از فعالیت یک شرکت را به سایرین ارایه کند. در این بخش ارایه کاتالوگ، بروشور و یا مقالات بصورت یک فایل شکیل دیجیتالی تولید و بصورت قابل دانلود در سایت قرار میگیرد. این فایل ها همراه با موسیقی در زمینه کار، قابلیت ورق خور بودن دیجیتالی و نیز قابلیت کلیک و پرش به صفحه ای خاص در همان فایل ورق خور برای ویندوز و مک ایجاد میشود. با هر دانلود یک کلیک بروی سایت خورده شده و این نقش مناسبی را در سئوی سایت ایفا میکند؛ فایلهای قابل دانلود میتوانند بصورت ایمیل یا از طریق تلگرام و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند که این خود در برندینگ ویروسی بسیار مهم است؛ با کپی یک فایل دیجیتال، تبلیغاتی رایگان برای شرکت انجام میشود. این فایلها سازگار با هر سیستم عاملی بوده و نسخه پی دی اف آنها هم برای موبایل و تبلت ایجاد میشود.

با بررسی نیاز های شرکت برای تعریف یک فایل در نشر دیجیتال توسط تیم راک د مارکت، متنی تبلیغاتی و موثر تهیه میشود. استفاده از تصاویر جذاب در کنار متن و لی اوتی خلاقانه، میتواند به تبلیغ یک محصول یا فعالیت از شرکت در نشر دیجیتال منجر شود. همانطور که گفته شد، تبلیغات مسری به واسطه فایلهای آفلاین میتواند در بین مخاطبین به صورت رایگان انجام شود و خود به حسن اعتبار یک برند کمک کند.

خدمات ما در زمینه نشر دیجیتال

تهیه بروشور و کاتالوگ بر اساس اصول نشر دیجیتال تهیه کتب دیجیتال و مجلات ورق خور برای نشر در وب
ارایه اسناد دیجیتال ورق خور و یا پی دی اف دیجیتال ساخت اسناد چند رسانه ای کلیک پذیر و تعاملی پی دی اف
ارایه خروجی فایل دیجیتال متناسب با هر سیستم عامل تدوین اسناد تبلیغاتی از اطلاعات سایت جهت دانلود کاربران
استفاده از فایل های دیجیتالی برای بازاریابی محتوا بروز رسانی فایلهای دیجیتالی در بازه های زمانی
تبدیل فایلهای مجلات و کتب چاپی بصورت دیجیتالی تعریف فایلهای نشر دیجیتال برای ایمیل مارکتینگ
بروز بودن اطلاعات در آثار نشر دیجیتال ، راهی است برای جذب مخاطبین بیشتر بصورت آفلاین